rolowane

Rolowane – stabilność i moc.

Rolowane – stabilność i moc.

opis

 

 

Bramy roletowe działają podobnie jak roleta okienna: płaszcz bramy roluje się na osłonięty wal nawojowy, dzięki czemu zajmuje maksymalnie 370 [mm] nadproża otworu garażowego. Stabilny i mocny pancerz zbudowany z profili gwarantuje wytrzymałość a zastosowanie bezfreonowej pianki poliuretanowej jako wypełnienia stanowi doskonałą izolację cieplną. Ten typ bram wyposażony jest standardowo w silnik elektryczny. W przypadku braku prądu, uruchomienie bramy jest możliwe dzięki korbie do awaryjnego otwierania. Bramę można uzupełnić zestawem zdalnego sterowania z fotokomórkami oraz profilami z przeszkleniami lub otworami wentylacyjnymi, zapewniającymi dopływ światła i świeżego powietrza do pomieszczenia garażowego. Bramy rolowane oferujemy na dowolny wymiar do otworu o maksymalnych gabarytach 4320 x 4130 [mm] (szer. x wys.), bramy o powierzchniach powyżej 9 [m2] posiadają hamulec bezpieczeństwa.

 

charakterystyka i zalety systemu

 

Bramy rolowane produkowane  z trwałych profili aluminiowych, wypełnionych pianką poliuretanową, co zapewnia ochronę przed utratą ciepła. Profile bram garażowych dostępne sa w wielu kolorach m.in. białym, brązowym, srebrnym, szarym i beżowym. Klienci ceniący naturalne kolorystyki, mogą zdecydować się również na kolory drewnopodobne takie jak orzech czy złoty dąb. 

Bramy rolowane standardowo wyposażone są w silniki elektroniczne. 

 

Stosowane przez nas napędy to perfekcja i elegancja w jednym. Zalety napędu elektrycznego można poznać zwłaszcza w niepogodę. Dzięki zdalnemu sterowaniu nie trzeba wysiadać z samochodu, aby otworzyć bramę. Wystarczy naciśnięcie guzika na pilocie. Bramy rolowane można dodatkowo wyposażyć w mechanizm awaryjnego otwierania za pomocą korby co umożliwi Państwu wyjazd z garażu nawet podczas problemów z dostawą prądu.