segmentowe

Segmentowe – nowoczesność, funkcjonalność, elegancja.

 

Segmentowe – nowoczesność, funkcjonalność, elegancja.

 

segmentowe

 

Brama garażowa stanowi wizytówkę każdego domu. Oferujemy Państwu bramy o klasycznej i ponadczasowej formie, jak również rozwiązania nawiązujące do nowoczesnej stylistyki. Trzy wzory przetłoczeń, bogata paleta kolorystyczna, wiele wariantów wymiarów standardowych oraz specjalnych sprawiają, że nasze bramy garażowe idealnie komponują się w każdym stylu architektonicznym. Dostępne zarówno w wersji ręcznej, jak i automatycznej, zapewniają wyjątkowy komfort i bezpieczeństwo.

 

Segmentowa brama garażowa to kompleksowe rozwiązanie, które oprócz wysokiego komfortu użytkownika zapewni Tobie maksimum swobody już na etapie projektowania budynku. Ilość miejsc to żadne ograniczenie! Niezależnie od wielkości garażu i warunków zabudowy brama segmentowa oferuje pełna funkcjonalność i unikalne wzornictwo.

Brama segmentowa to idealne rozwiązanie dla nawet najmniejszego garażu. Dzięki temu, że brama otwiera się pionowo do góry a jej konstrukcja pozostaje górnych, poziomych prowadnicach podsufitowych, możliwe  jest bardzo efektywne wykorzystanie przestrzeni wewnątrz i na zewnątrz garażu.  Rozwiązanie to umożliwia zaparkowanie nawet wysokiego auta tuż przy bramie. Podczas cyklu pracy brama nie zajmuje miejsca na podjeździe, co jest szczególnie użyteczne w przypadku posesji z krótkimi podjazdami lub w miejscach o dużym natężeniu ruchu pieszego i samochodowego. 

To nowoczesne rozwiązanie pozwala maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń, ponieważ miejsce potrzebne do zabudowy i funkcjonowania bramy jest ograniczone do minimum. 

 

Classic

 

Bramy garażowe Classic - Wąskie przetłoczenia poziome to wyjątkowo uniwersalne rozwiązanie. Idealnie komponuje się zarówno z nowoczesną jak i klasyczną architekturą domu.

 

 

 

Nowoczesne, funkcjonalne i eleganckie bramy dostępne w trzech wariantach wzorniczych, dopasowane do potrzeb i upodobań użytkowników. Możliwość sterowania automatycznego i ręcznego. Szeroka gama wymiarów oraz bogata paleta kolorów pozwolą na wybór najlepszego rozwiązania.

 

 

Premium

 

Bramy garażowe Premium - szerokie przetłoczenia poziome to połączenie klasycznego i nowoczesnego wzornictwa.

 

 

Eleganckie pojedyncze przetłoczenie w środkowej części sekcji, zwłaszcza w okleinach drewnopodobych, do złudzenia przypomina bramę wykonaną z litego drewna. To rozwiązanie idealnie komponujące się zarówno w nowoczesnej, jak i klasycznej architekturze.

 

Design

 

Bramy garażowe Design - gładka powierzchnia bez przetłoczeń poziomych zachwyca prostotą formy i elegancją, idealnie wygląda w nowoczesnych budynkach

 

 

 

Efektowna brama segmentowa bez przetłoczeń, o gładkiej powierzchni typu Silk. Wykonana z segmentów z blachy stalowej o grubości 0,5mm, ocynkowanej i powlekanej poliestrem. Bezpieczna konstrukcja o eleganckim i nowoczesnym wyglądzie.

 

 

kolor

Bramy występują w trzech kategoriach kolorystycznych oraz w kolorach na zamówienie z palety kolorów RAL.