drzwi THERMO

Drzwi THERMO - standard lub nowoczesność. 

Drzwi THERMO - standard lub nowoczesność. 

opis

 

 

THERMO - drzwi wejściowe o podwyższonej izlolacji cieplnej. Ud juz od od 0,7 Wm2K. Zatrzymaj ciepło w domu. Drzwi THERMO zbudowane są na bazie kształtowników aluminiowych lub PCV. Okładziny skrzydła wykonane są z lakierowanych proszkowo blach aluminiowych lub z laminatów HPL pokrytych foliami PCV Renolit. Wnętrze skrzydła wypełnione jest 70-milimetrową warstwą twardej pianki PUR w którą montuje się 4-szybowe przeszklenia. W zespoleniu szyb standardowo wklejane jest szkło ornamentowe Master-Carre.

Przeprowadzone badania obliczeniowe wykazaly, że Ud - współczynnik przenikania ciepła całych drzwi może mieć wartość 0,7 Wm2K dla drzwi PCV. W uzyskaniu tak dobrych właściwości cieplnych pomogło również zastosowanie termoizolowanych progów aluminiowych, podwójnego systemu uszczelek obwiedniowych, oraz (powodujące lepsze przyleganie skrzydła do ośnieżnicy) 3 -punktowych zasuwnic z regulowanymi dociskami.

 

 

 

 

 

Oferujemy drzwi pojedyncze i dwuskrzydłowe w wykonaniu standardowym lub nowoczesnym, z wypełnieniami ze szkła antywłamaniowego lub z kasetonów, o fantazyjnych kształtach lub spokojnej elegancji, z kolorowymi akcentami lub w atrakcyjnym deseniu.( kolorystyka profili identyczna jak profili okiennych) Nasze drzwi wejściowe są dodatkowo wzmacniane, a ich funkcja antywłamaniowa może być rozbudowana przez zastosowanie okuć antywłamaniowych oraz specjalnego oszklenia. Ze względu na doskonałą odporność na wpływ czynników atmosferycznych i łatwą pielęgnację, drzwi wejściowe z PCV służyć będą przez wiele lat.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Maksymalne wymiary drzwi: 1080 x 2200

Minimalne wymiary drzwi: 900 x 1950

Drzwi mogą być rozbudowane poprzez przyłączenie dodatkowych naświetli.

Wszystkie wzory drzwi THERMO-PCV dostępne są w kolorach oklein. Drzwi THERMO-ALU lakierowane są proszkowo wg. palety RAL.

W drzwiach THERMO zastosowano doskonałe zasuwnice FUHR MULTISAFE regulowane w trzech płaszczyznach, z regulacją docisku gwarantującą optymalne bezpieczeństwo. Zasuwnice FUHR umożliwiają zamontowanie w drzwiach dodatkowego zamka. 

Do jednoskrzydłowych drzwi z PCV możemy dołączyć naświetla. Przy takim połączeniu należy obowiązkowo zastosować łącznik usztywniający. Powyższe schematy ilustrują miejsca wstawienia łącznika. Naświetla do drzwi aluminiowych mogą być wykonane podobnie jak w drzwiach z PCV, lub zbudowane w jednej ramie wraz z drzwiami.  

 

 

rodzaje drzwi

 Oferujemy drzwi THERMO w wersji aluminiowej lub PCV.