modelujemy
przyszłość

Produkujemy, sprzedajemy i montujemy konstrukcje aluminiowo – szklane, okna, drzwi, fasady, ogrody zimowe, balustrady, witryny, systemy tarasowe, biurowe, przeciwpożarowe dla firm, instytucji i klientów indywidualnych.

Jesteśmy z Państwem już od 25 lat! 

Przez cały ten czas z wielką uwagą konstruujemy swoją ofertę, starając się wyprzedzać potrzeby naszych Klientów oraz budować trwałe relacje biznesowe. Korzystamy z wiedzy i doświadczeń zebranych podczas dwudziestu pięciu lat współpracy z najważniejszymi i największymi koncernami w tej branży na świecie. 

Naszą ofertę sukcesywnie uzupełniamy o nowoczesne rozwiązania w systemach aluminiowych. Oferujemy obróbki wykończeniowe, blachę oraz profile, szeroko wykorzystywane w niemal każdej sferze życia codziennego.

Aluminium — jego niewielki ciężar i wysoka wytrzymałość sprawia, że doskonale sprawdza się przy projektach realizowanych na otwartej przestrzeni oraz w pomieszczeniach wewnątrz, gdzie materiał musi spełniać wysokie wymagania konstrukcyjne i odporności na zmienne warunki atmosferyczne i korozję.

W realizowanych przez nas obiektach oferujemy również stalowe konstrukcje nośne i w tym zakresie współpracujemy z konstruktorami i architektami.

nasza oferta

Indywidualne, kompleksowe rozwiązania

Słońce i zieleń przez cały rok

Nowoczesne elewacje budynków

Niepowtarzalny design i nieograniczone możliwości

Ochrona zdrowia i życia

Komfortowe i spokojne warunki pracy