O nas

o nas

DOBRE SAMOPOCZUCIE PAŃSTWA RODZINY

I WSPANIAŁA ATMOSFERA W DOMU.

 

Nasza przygoda z oknami PCV zaczęła się w roku 1993. Zawsze chcieliśmy być najlepsi – niekoniecznie najwięksi. Naszym atutem są referencje od naszych najstarszych i ciągle nam wiernych Klientów. Oferujemy do ostatniego detalu najwyższej jakości produkty. Oczywiście, mając wiele racji stwierdzicie – tak mówią wszyscy!

Jednak Firma Komalux oferuje coś więcej! W pierwszym rzędzie pewność, że w każdej fazie naszej współpracy nasi najlepsi fachowcy rozwiążą każdy problem, odpowiedzą na wszelkie pytania – przy pierwszym spotkaniu, czy też projektowaniu, czy przy produkcji, montażu lub wreszcie przy wykończeniu.

 

TUTAJ ZREALIZUJĄ SIĘ WASZE MARZENIA

 

Dobre samopoczucie Państwa rodziny – to nasz nadrzędny cel!

Dom to miejsce, gdzie zawsze chętnie wracamy, gdzie powinniśmy się dobrze czuć. Tutaj regenerujemy swoje siły, tutaj przeżywamy nasze najpiękniejsze chwile, tu możemy się przygotować do zmagań z dniem codziennym. Tu dorastają nasze pociechy. Stwórzmy im jednak najbardziej optymalne warunki do rozwoju, zabawy i nauki.

Nasze okna pozwolą Wam cieszyć się ciepłą atmosferą ogniska domowego w pełnym tego słowa znaczeniu.

Okna firmy Komalux to bezkompromisowa jakość! Najlepsza ochrona przed upałem, zimnem, hałasem i złodziejami.

Jest to wyrób dla naprawdę wielu generacji.

Wszystko zaczyna się od najwyższej jakości materiałów – odpornych na działanie zmiennych warunków atmosferycznych. Nie wykrzywią się, nie zmienią koloru, nie sporowacieją, a okucia nie zardzewieją i nie odmówią Wam posłuszeństwa. Nasze okna nie boją się też wody. Problemy z myciem czy konserwacją przestały istnieć!

 

Z WŁAŚCIWYM PARTNEREM MOŻNA WSZYSTKO

 

Sami doradzamy, mierzymy, produkujemy, montujemy i wykańczamy.

Naszą mocną stroną poza doświadczeniem i najlepszymi materiałami jest profesjonalny, czysty i szybki montaż realizowany tylko przez naszych sprawdzonych fachowców. Nie niszczymy mieszkania Klienta. Kafelki i tapety zostają na swoim miejscu.

Pozwólcie nam sobie doradzić. Będziecie zaskoczeni naszymi pomysłami i rozwiązaniami. Opowiedzcie nam tylko o swoich marzeniach – obojętne czy chodzi o nowy obiekt, czy wymianę. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Oczywiście otrzymacie niezobowiązującą ofertę. Będziecie na pewno zadowoleni, gdy zobaczycie jak Wasz dom zmienił wygląd.

Przekonacie się, że dotrzymujemy słowa.

 

Jeżeli chcesz mieć nowe okna, albo boisz się bałaganu i zniszczeń – podamy Ci numery telefonów naszych Klientów, którzy też się tego obawiali!

 

ZADZWOŃ DO NAS!

Przyjedziemy o określonej godzinie i w określone przez Państwa miejsce – odpowiemy na wszystkie pytania!

 

Oferty cenowe na nasze usługi i produkty przygotowujemy indywidualnie!