okna PCV VEKA

 

Tylko Komalux, tylko VEKA, tylko klas A!

Na rynek wkracza kolejna generacja profili okiennych pozwalających konstruować stolarkę o jeszcze lepszych właściwościach użytkowych i jeszcze bardziej wyrafinowanej technologi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jednak wśród wielu producentów jedynie VEKA posiada w swej ofercie wyłącznie profile zaliczone zgodnie z PN-EN 12608 najwyższej klasy ,,A*". Ścianki zewnętrzne tych profili mają 3 mm grubości, a szerokość komór zewnętrznych wynosi minimum 5 mm. Są to kluczowe parametry dla domowników, chroniące przed chłodem i hałasem, jednocześnie zapewniające oknom stabilność i trwałość. Profile o cieńszych ściankach, zaliczane do niższych klas "B" i "C" nie posiadają już tak wysokiej odporności na uszkodzenia i są na przykład wielokrotnie bardziej podatne  na pękanie naroży.

Profile VEKA-PVC zapewniają wysoką izolację od hałasu, przyczyniają się tym samym do zwiększenia komfortu mieszkania. Systemy te gwarantują również - nawet w wersji podstawowej – doskonałą ochronę antywłamaniową. Dodatkowo okna PCV można wyposażyć w specjalne oszklenie i okucia antywłamaniowe.

Podczas restaurowania obiektów zabytkowych niezwykle istotne są odpowiednie, nie rzucające się w oczy okna PCV. Proponujemy różnorodne profile oraz bogatą paletę barw, a więc okna PCV tu wytwarzane będą pasować nawet do najbardziej wymyślnych projektów architektonicznych. Doskonale sprawdzają się one właśnie w budownictwie renowacyjnym, ponieważ ozdobne listwy oraz różnorodna oferta folii drewnopodobnych pozwoli na wierne odtworzenie okien w budynkach zabytkowych.

 

 • effectline

  Effecline - to pierwszy 5-komorowy system profili VEKA

 • perfectline

  Perfectline - doskonałym rozwiązaniem na upały i w czasie mrozu.

 • s-line

  S-line - cechuje elegancka linia profili.

 • swingline

  Swingline - produkt wychodzący naprzeciw oczekiwaniom klientów.

 • alphaline

  Alphaline 90 – czołowy profil okienny firmy VEKA.

 • swingline 84

  Swingline 84 - nowe półzlicowane skrzydło o szerokości 84mm.

 • drzwi tarasowe

  Drzwi tarasowe - przestronność i nowoczesność.

 • hfl

  HFL - „o wyglądzie okien drewnianych”

 • softline 82

  Softline 82 -  innowacyjny i solidny system okien.