moskitiery

Moskitiery - idealne zabezpieczenie.

 

Moskitiery - idealne zabezpieczenie.

 

okienne

 

 

Moskitiery okienne są idealnym zabezpieczeniem pomieszczeń przed dostawaniem się do wnętrza owadów. Stanowią również skuteczną ochronę dla osób cierpiących na alergię, zatrzymując pyłki roślinne i kurz. Siatka wykonana jest z włókna szklanego powlekanego PCV. Odpowiednio małe otwory w siatce zatrzymują owady, nie utrudniając cyrkulacji powietrza. Profile do produkcji moskitier wykonane są z lekkiego i trwałego aluminium. Dostępne są w kolorach: biały, brązowy oraz złoty dąb. Na życzenie malujemy w/g wzornika kolorów z palety RAL.

Montaż odbywa się na zewnętrzną część ramy okiennej (od elewacji) za pomocą odpowiednich zaczepów, nie wymaga użycia narzędzi oraz ingerencji w ramę. Moskitiera okienna wizualnie stanowi integralną część okna.

Moskitiera okienna na profilu aluminiowym to skuteczne, trwałe i niedrogie zabezpieczenie przed uciążliwymi owadami.

 

drzwiowe

 

 

 

Moskitiera drzwiowa, jak wskazuje nazwa, to uchylna rama z siatką, montowana na zawiasach do ramy drzwiowej lub we wnęce drzwiowej.
Moskitiery drzwiowe wykonane są z profilu aluminiowego o doskonałych cechach wytrzymałościowych. Dodatkowo posiadają poprzeczkę wzmacniającą.

Są idealnym zabezpieczeniem pomieszczeń przed dostawaniem się do wnętrza owadów. Stanowią również skuteczną ochronę dla osób cierpiących na alergię zatrzymując pyłki roślinnei kurz. Siatka wykonana jest z włókna szklanego powlekanego PCV. Odpowiednio małe otwory w siatce zatrzymują owady, nie utrudniając cyrkulacji powietrza. Profile do produkcji moskitier wykonane są z lekkiego i trwałego aluminium. Dostępne są w kolorach: biały, brązowy oraz złoty dąb. Na życzenie malujemy w/g wzornika kolorów z palety RAL.