plisy

Plisy - elegancja i funkcjonalność.

 

Plisy - elegancja i funkcjonalność.

 

opis

 

 

Plisy to nasza specjalność.

Żaluzja plisowana to elegancka dekoracja i funkcjonalna zasłona przeciwsłoneczna, która zapewnia pomieszczeniu niepowtarzalny wygląd.

 

Tkaniny:

 

Tkanina plisowana wykonana jest z poliestru o bardzo dobrych parametrach izolacji termicznej    i przeciwsłonecznej – szeroka gama kolorów i wzorów. Większość naszych tkanin pokryta jest z jednej strony powłoką “perłową”, która dodatkowo odbija promienie słoneczne. Prosty sposób czyszczenia we własnym zakresie wg załączonej instrukcji do produktu.

Rynna górna i dolna wykonana z aluminium, malowana jest proszkowo w kolorach: białym, beżowym, brązowym, srebrnym anodowanym. Możliwość lakierowania w kolorach ral, złoty dąb, orzech - opcja za dopłatą.

charakterystyka i zalety systemu

 

Charakterystyka i zalety systemu:

 

- System umożliwiający zsuwanie zarówno od dołu, jak i od góry.

- Ruchomy uchwyt umożliwiający wygodne posługiwanie się nim w każdej pozycji.

- Zastosowanie we wszystkich rodzajach okien, łącznie z oknami dachowymi, ogrodami zimowymi oraz w przeszklonych konstrukcjach dachowych.

- Możliwość zastosowania przy nietypowych kształtach okna, takich jak np. trójkąty, trapezy, kształty owalne

- Zajmują najmniej miejsca po złożeniu. Mieszczą się doskonale w przestrzeni ograniczonej listwami przyszybowymi, dzięki czemu nie ograniczają otwierania okna bądź drzwi balkonowych.

- Prosty montaż i demontaż np. do mycia okien

 

Obsługa żaluzji plisowanej:

 

Najbardziej popularną formą obsługi plisy jest uchwyt zamontowany na środku profilu. Istnieje również możliwość sterowania za pomocą sznurka z mechanizmem blokującym.