Rolety zewnętrzne i markizy

Rolety zewnętrzne i markizy

 

Zastosowanie

Markizy i rolety stanowią znakomitą ochronę przeciwsłoneczną.

 

Komfort optyczny i termiczny

Ochrona przed intensywnym promieniowaniem słonecznym to zadanie dla naszych markiz oraz rolet. Jeżeli podczas ciepłych dni masz problem z dużym natężeniem światła i wysoką temperaturą markizy tarasowe lub rolety zewnętrzne stanowią idealne rozwiązanie. Przekonaj się jak wiele przyjemności daje wypoczynek w letni dzień na tarasie osłanianym przez nasze produkty!

 

Estetyka i funkcjonalność

Markizy tarasowe i rolety zewnętrzne to nie tylko znakomita ochrona ale również i niepowtarzalny wygląd. Prawie sto różnych wzorów i kolorów tkanin markiz w połączeniu z pięcioma kolorami konstrukcji aluminiowych usatysfakcjonuje nawet najbardziej wybrednych klientów. Dodatkowo możliwość wykonania markizy pod wybrany przez klienta wymiar oraz szeroki asortyment sterowań elektrycznych wraz z automatyką pogodową zapewnia optymalny dobór wymiarów i funkcji produktu.

 

Trwałość

Najwyższa jakość to dewiza naszej firmy! Do produkcji markiz stosuje się wyłącznie najwyższej jakości stopy aluminium oraz tkaniny impregnowane najlepszych zachodnio-europejskich producentów. Dodatkowo dwuletni okres gwarancji zapewnia bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Roleta składa się z połączonych ze sobą profili tworząc w ten sposób kurtynę. Rolety mogą być wykonywane z PVC, aluminium oraz drewna. Warto zastanowić się nad rodzajem materiału z którego będzie wykonana nasza roleta, ponieważ jakość i sztywność materiału będzie miała znaczący wpływ na poziom ochrony przed włamaniem.