rolety natynkowe

Rolety natynkowe - pod indywidualne zamówienie.

 

Rolety natynkowe - pod indywidualne zamówienie.

 

opis

 

Dom jest miejscem, w którym spędzamy większość czasu naszego życia. Z tego powodu warto zadbać, by był on miejscem szczególnym. Miejscem, w którym pragniemy czuć się swobodnie, bezpiecznie, do którego z przyjemnością wracamy po trudach dnia wiedząc, że zawsze można znaleźć w nim spokój, azyl i harmonię.Dzięki przemyślanej konstrukcji i odpowiednio dobranym surowcom, rolety stanowią skuteczną ochronę przed nieproszonymi gośćmi. Ponadto stanowią doskonałą izolację termiczną. Pozwalają obniżyć znacznie koszty ogrzewania zimą, latem natomiast zapewniają przyjemny chłód oraz półmrok. Rolety dzięki swemu estetycznemu wyglądowi są dobrym rozwiązaniem zarówno w domu, biurowcu jak i w obiekcie zabytkowym

 

systemy

 

Rolety systemów adaptacyjnych przeznaczone są do stosowania w istniejących budynkach. Dzięki bogatej gamie kolorów są doskonałym elementem dekoracyjnym, dopasowanym do wyglądu budynku.

 

Wykonane z wysokogatunkowej blachy elementy systemów charakteryzują się podwyższoną odpornością na ścieranie i działanie czynników atmosferycznych. Przemyślana konstrukcja rolet oraz odpowiednio dobrane materiały stanowią skuteczną ochronę przed nieproszonymi gośćmi.

 

Ponadto charakteryzują się dobrą izolacyjnością dźwiękową oraz termiczną, pozwalając w znacznym stopniu obniżyć koszty ogrzewania zimą, a latem zmniejszają w znacznym stopniu nagrzewanie się pomieszczeń. Zastosowanie pracującego niezależnie od rolety systemu zabezpiecza dodatkowo wnętrze budynku przed insektami, przy jednoczesnym zachowaniu dostępu światła i powietrza. 

 

Sterowanie roletami może odbywać się ręcznie lub poprzez napęd elektryczny połączony z systemem sterującym, pozwalającym na ich komfortową obsługę.

 

skrzynki

 

 

 

napędy i akcesoria

 

 

 

 

 

profile

 

 

 

 

czy wiesz, że: